APIE MUS

Profesionalūs statybos ir sodo įrankių, įrenginių ir technikos internetinė parduotuvė www.irankiai-technika.lt. Esame visada pasiruošę Jus pakonsultuoti prieš įsigyjant dominančią prekę.

Prekiaujame pasaulyje pripažintų gamintojų įrankiais, tokių kaip ECHO, Karcher, DeWalt, Metabo, Festool, Black&Decker, Carolus, Gedore, Fiskars, Gerber, Stabila ir Rothenberger.

Specializuojamės šiose kategorijose: akumuliatoriniai įrankiai

elektriniai įrankiai

rankiniai įrankiai, statybos įrankiai, sodo įrankiai ir technika, valymo įranga, darbo rūbai.

Mūsų internetinėje parduotuvėje yra daugybė skirtingų darbo įrankių profesionalams ir mėgėjams, skirtų statybvietėse, namų remonto darbuose, automobilio garaže, sodyboje, miško darbuose ar žemės ūkyje.

Plečiame asortimentą tik kokybiškais gaminiais. Nuolatos bendradarbiaujame su gamintojais. Mūsų prekėms yra taikomos gamintojų garantijos.

Užtikriname patrauklias kainas ir greitą pristatymą mūsų klientams.

Vizija – tapti sėkmingai Lietuvoje veikiančia internetine parduotuve kokybiškų įrankių ir technikos srityje.

Misija – didinti kokybiškų prekių asortimentą, užtikrinti palankiausias kainas rinkoje, garantuoti profesionalų aptarnavimą. Prekes klientui teikti greičiausiu ir patogiausiu būdu.

Vertybės – profesionalus požiūris į klientą ir gaminiai, atitinkantys aukštus kokybės reikalavimus.

Tikslai – atsižvelgti į kliento poreikius, didinti kokybiškų prekių asortimentą, apsipirkimą ir atsisiuntimą padaryti paprastą, greitą ir patogų. Sėkmingai bendradarbiauti su Lietuvos ir užsienio įmonėmis.

Lengvas ir greitas atsiskaitymas

Mūsų e-parduotuvėje atsiskaitymas už prekes ypač paprastas, patogus ir saugus. Galima atsiskaityti “Paysera" internetinės bankininkystės pavedimu.

Patikimas ir patogus prekių pristatymas

Užsakytas prekes pristatome į “Omniva" paštomatus visoje Lietuvoje. Taip pat, galime pristatyti prekes ir su kurjeriu. Patvirtinus užsakymą iki 13  val. kai kurias prekes galime pristatyti tą pačią dieną. Įprastai prekes pristatome per 1-2 dienas.

Garantuojame:

  • Kokybę – siūlome tik kokybiškus gaminius patikimų gamintojų.
  • Prekių gražinimą – garantuojame priimti prekę atgal ir grąžinti pinigus, jeigu nesilaikytume sąlygų.
  • Konsultaciją – kvalifikuoti specialistai visuomet pasiruošę Jums padėti. Prieš pirkdami galite nemokamai pasikonsultuoti info@irankiai-technika.lt .
  • Servisą – įrankių ir technikos servisą atlieka gamintojų sertifikuoti specialistai. Teikiame garantinį ir pogarantinį servisą jeigu gaminys pirktas pas mus.

Detalesnę informaciją visada galite sužinoti susisiekę su mumis tel. +370 683 12899 arba el. paštu info@irankiai-technika.lt