APIE MUS

Esame profesionalių statybos, įrenginių, sodo įrankių bei kokybiškos technikos internetinė parduotuvė www.irankiai-technika.lt. Esame visada pasiruošę Jus pakonsultuoti prieš įsigyjant dominančią prekę.

Prekiaujame pasaulyje pripažintų gamintojų įrankiais, kurie turi aukštus kokybės standartus. Daugeliui mūsų prekių taikoma gamintojo garantija keleriems metams.

Mūsų internetinėje parduotuvėje yra daugybė skirtingų darbo įrankių profesionalams ir mėgėjams, skirtų statybvietėms, namų remonto darbams, automobilio priežiūrai, sodybai bei daržui, miško ar žemės ūkio darbams.

Plečiame asortimentą tik kokybiškais gaminiais. Nuolatos bendradarbiaujame su gamintojais ir didmenininkais, todėl galime pasiūlyti lanksčią kainodarą.

Mūsų prekėms yra taikom

Užtikriname patrauklias kainas ir greitą pristatymą mūsų klientams.

Vizija – tapti sėkmingai Lietuvoje veikiančia internetine parduotuve kokybiškų įrankių ir technikos srityje.

Misija – didinti kokybiškų prekių asortimentą, užtikrinti palankiausias kainas rinkoje, garantuoti profesionalų aptarnavimą. Prekes klientui teikti greičiausiu ir patogiausiu būdu.

Vertybės – profesionalus požiūris į klientą ir gaminiai, atitinkantys aukštus kokybės reikalavimus.

Tikslai – atsižvelgti į kliento poreikius, didinti kokybiškų prekių asortimentą, apsipirkimą ir atsisiuntimą padaryti paprastą, greitą ir patogų. Sėkmingai bendradarbiauti su Lietuvos ir užsienio įmonėmis.

Lengvas ir greitas atsiskaitymas

Mūsų e-parduotuvėje atsiskaitymas už prekes ypač paprastas, patogus ir saugus. Galima atsiskaityti “Paysera" internetinės bankininkystės pavedimu.

Patikimas ir patogus prekių pristatymas

Užsakytas prekes pristatome į “Omniva" paštomatus visoje Lietuvoje. Taip pat, galime pristatyti prekes ir su kurjeriu. Patvirtinus užsakymą iki 13  val. kai kurias prekes galime pristatyti tą pačią dieną. Įprastai prekes pristatome per 1-2 dienas.

Garantuojame:

  • Kokybę – siūlome tik kokybiškus gaminius patikimų gamintojų.
  • Prekių gražinimą – garantuojame priimti prekę atgal ir grąžinti pinigus, jeigu nesilaikytume sąlygų.
  • Konsultaciją – kvalifikuoti specialistai visuomet pasiruošę Jums padėti. Prieš pirkdami galite nemokamai pasikonsultuoti info@irankiai-technika.lt .
  • Servisą – įrankių ir technikos servisą atlieka gamintojų sertifikuoti specialistai. Teikiame garantinį ir pogarantinį servisą jeigu gaminys pirktas pas mus.

Detalesnę informaciją visada galite sužinoti susisiekę su mumis tel. +370 683 12899 arba el. paštu info@irankiai-technika.lt

[/kc_column_text]